BİZ KİMİZ

  • PDF

2002 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı’ndan aldığımız ruhsatla çalışan bir kurumuz. Alanda uzun süredir görev yapmış özel eğitim öğretmeni, çocuk gelişim uzmanı, fizyoterapist ve psikologlardan oluşan ekibimizle zihinsel engelliler, yaygın gelişimsel bozukluğu (otizm)olanlar ve bedensel engellilerin eğitim ve rehabilitasyonu alanında hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda ayrıca tüm çocuklar için çeşitli gelişim testleri de uygulamaktayız.

Kurumumuz İzmir Buca’da, bahçe içerisinde iki katlı bir binada hizmet vermektedir. Binamızda altı bireysel, iki grup dersliğimiz, bir uygulama sınıfımız, bir fizyoterapi salonumuz ve psikolojik danışma odamız bulunmaktadır.

Biz Burçak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde her öğrencimiz için gelişim düzeyine ve belirlediğimiz hedeflere göre bireysel eğitim planları hazırlıyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Uzmanlarımızla bire-bir yapılan seansların dışında, öğrencinin ihtiyacı ve eğitsel raporu doğrultusunda grup çalışmaları da yapıyoruz. Gruplarımız en fazla beş öğrenciden oluşuyor ve bu grupları oluştururken öğrencinin gelişim düzeyini, takvim yaşını ve ihtiyaçlarını göz önüne alıyoruz.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı’ndan ruhsatlı olduğu için, Rehberlik ve Araştırma Merkezleri tarafından özel eğitim alması uygun görülen bireylerden herhangi bir fark ücreti talep etmiyoruz. Öğrencilerimizi evlerinden veya okullarından servis aracımızla alıp, yine evlerine veya okullarına ücretsiz olarak teslim ediyoruz.


RAM Eğitsel Tanılama Raporu ile ilgili işlemler için tıklayınız…


Kurumumuzda uygulanan gelişim testleri hakkında bilgi almak için tıklayınız…

Sitemizi Paylaşın

Online Sayısı

Şu anda 2 konuk çevrimiçi

Bize Ulaşın

Adres: Vali Rahmi Bey Mh. 139 Sk. No:34 Buca/İZMİR (Buca Karakolu sokağı)
Telefon: 0232 420 09 26
GSM    : 0533 711 03 99
Faks    : 0232 442 28 22
e-posta: info@burcakozelegitim.com